GÜVENLİK

GÜVENLİK

İnsanları dağılan cam parçacıklarından korur,

  • Yaralanmaları azaltır,
  • Mülkünüzü korur,
  • Camı kıran soyguncular için caydırıcıdır,
    • Camın mukavemetini arttırır.
    • Ultraviole ışınlarını %99 oranında engeller,
    • Şeffaf olduğu halde güvenlik cam filmlerimiz güneş ısısını % 16 – % 20 oranında geri yansıtmaktadır.

Güvenliği Sağlayın.

LLumar Magnum koruyucu filmleri camın iç kısmına kolayca monte edilir ve görünmezlik özelliği ile koruma sağlar. Özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş dayanıklı ve pürüzsüz özel Mylar dereceli polyester katmanlarından oluşan bu film, camı bir bütün olarak tutmak amacıyla üretilmektedir. LLumar Magnum ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığın yanında, görsellik de son derece önem taşır.

Ayrıca tüm LLumar Magnum ürünleri sağlığı korumak ve solmaları engellemek amacıyla zararlı UV ışınlarını engellemektedir. Güneş ışığını kontrol serisi emniyetin yanında yüksek performans sağlar. Güneş ışığının % 79’u ve fazlası bu filmler sayesinde enerjiye dönüştürülüp klima masraflarını azaltmaktadır.

GSA Kuruluşu etrafa saçılan cam kırıklarının kişilere ve eşyalara verebileceği zararı ölçmek amacı ile geniş çaplı bir ölçme ve derecelendirme sistemi geliştirmiştir. Gün ışığına karşı korumalı 7-millik (175 mikron) LLumar filmleri, doğabilecek zararları bariz ölçüde engelleyip meydana gelebilecek cam patlamalarına karşı koruyucu özelliğini yükseltmiştir.

Zararlı UV Işınlarını Engelleyin

LLumar filmlerinin solar versiyonu zararlı UV ışınlarını ( bu ışınlar mobilyalara ve objelere zarar verir ve soldurur ) % 99 oranında engelleyen UV emici malzeme ile desteklenmiştir. Ayrıca vitrinlerdeki ürünlerin gözükmesini önleyen ve ofisteki çalışma hayatını bile engelleyen göz alıcı ışıklarıda engeller.

Görünmez Güçteki Koruma

LLumar Magnum filmleri özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Eski ya da yeni camın iç kısmına kolayca uygulanabilir. Film cama uygulandığında, camı görünmez bir tabaka şeklinde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Bunun sonucunda depremin, fırtınanın ya da terörün yol açtığı cam kırıklarının etrafa saçılıp yaralanmaların oluşması önlenir. Olası şiddetin veya hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur.

Daha Çok Enerji Tasarrufu Sağlanır.

LLumar Magnum filmlerin içeriğinde ayrıca sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler sayesinde enerji tasaruffunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

Hem Çok Kolay – Hem Çok Dayanıklı

LLumar filmlerin avantajları çok fazla; uygulaması hızlı, temiz ve uzun ömürlüdür. LLumar Magnum piyasadaki en uzun ömürlü filmlere ve patentli reziztans kaplamasına sahiptir. Bakımı da ayrıca kolaydır. LLumar Magnum ile kaplanmış camlar geleneksel temizlik metodları ile temizlenebilir.

Ticari mekanlara, mağaza vitrinlerine, müzelere, kreşlere, hastahanelere, laboratuvarlara, motorlu taşıtlara bireysel çözümler sunuyoruz. Ticari mekanlarınızı güneşin zararlı etkenlerinden korumak mı istiyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kazım Karabekir Cad. Efeler İş Merkezi 89/47 – İskitler / Ankara


+90 (312) 341 00 32Facebook Kampanya