BİNA CAM FİLMİ

BİNA CAM FİLMİ

Dekorasyon Cam Filmleri

  • Dekoratif film ile tanıştığınız andan itibaren, bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız.
  • Bu film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli .görünmesini sağlar.
  • Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır
  • Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir..

Emniyet Güvenlik

Tüm pencerelere, kapılara ya da oda ayıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz. Bu lekeler ister dağıtılarak, ister bir yere odaklı ya da tamamını kapatacak şekilde oluşturabilinir.

Belli bir bölgeyi logo veya imza ile özelleştirebilir ve değişik desenler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz; ör; üst üste bir çok desen kullanarak kendi imzanızı oluşturabilirsiniz.

Dekoratif film, estetik görünümü yükseltmenin yanında, hayat kurtarıcı özelliğe sahiptir.

Kullanım Alanları

Ticari mekanlara, mağaza vitrinlerine, müzelere, kreşlere, hastahanelere, laboratuvarlara, motorlu taşıtlara bireysel çözümler sunuyoruz. Ticari mekanlarınızı güneşin zararlı etkenlerinden korumak mı istiyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kazım Karabekir Cad. Efeler İş Merkezi 89/47 – İskitler / Ankara


+90 (312) 341 00 32Facebook Kampanya