HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çağrı Yapı Güvenlik Malzemeleri 20 yılı aşkın süredir cam filmi sektörünün önde gelen firmalarından birisidir.

Çağrı Yapı Güvenlik Malzemeleri pazarlama ve uygulama konularında toptan-perakende; LLumar Cam Filimleri Türkiye yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Ticari mekanlara, mağaza vitrinlerine, müzelere, kreşlere, hastahanelere, laboratuvarlara, motorlu taşıtlara bireysel çözümler sunuyoruz.

Firmamız müşterilerimizin beklentilerine en uygun, güvenilir, hızlı, dinamik ve iş ahlakına uygun anlayışla üretim yaparak en iyi ürün ve hizmet desteğini sağlamaktadır. Filmlerimiz patentli ve ISO belgeli olup, ABD, İngiltere ve Japon normlarına uygundur.

Ev, işyeri ve sanayi için güvenlik – emniyet amaçlı cam filmi uygulamaları, HACCP Belgelerine uygun güvenlik amaçlı cam filmi uygulamaları, Işık ve ısı kontrollü cam filmi uygulamaları, Dekoratif amaçlı cam filmi uygulamaları, Kaput koruma filmi uygulamaları, Oto cam filmi uygulamalarına kadar pek çok alanda firamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

20000

Mutlu Müşteri

10000

OTO CAM FİLMİ

8000

BİNA CAM FİLMİ

81

İlde Hizmet

BAŞARILARIMIZ

Ticari mekanlara, mağaza vitrinlerine, müzelere, kreşlere, hastahanelere, laboratuvarlara, motorlu taşıtlara bireysel çözümler sunuyoruz. Ticari mekanlarınızı güneşin zararlı etkenlerinden korumak mı istiyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kazım Karabekir Cad. Efeler İş Merkezi 89/47 – İskitler / Ankara


+90 (312) 341 00 32Facebook Kampanya